Sağlık Turizmi

AFDA, Sağlık Turizmi alanında hastalara ve hasta yakınlarına en yüksek standartlarda hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uzman hekimleri içeren portfolyomuzla geniş bir bağlantı ağına sahip olduğumuz Sağlık Turizminde hasta ve hasta yakınları memnuniyeti önceliğimizdir. Sağlık sektörünün önde gelen hastanelerini, sağlık hizmeti profesyonellerini, akademisyenlerini, doktorlarını ve kurumlarını hastalara ulaştırmaktayız.

Alanında uzman Sağlık Danışmanlarımız aldıkları medikal raporları gözden geçirmekte ve en iyi hastanelerle, en başarılı doktorları ve sağlık hizmeti ekiplerini hastalara sunmaktadırlar. AFDA tüm yurt içi ve yurt dışından destek talep eden hastalar için tedavi planını oluşturmaktadır. Hastalarımızın ve refakatçilerinin kalacakları süre boyunca tüm ihtiyaçlarını hasta hizmetleri uzmanlarımız, tercümanlarımız ve hasta danışma ekibimiz ile karşılamaktayız. Hastalar ve yakınları için gerektiğinde psikolojik destek süreci sağlamaktayız.

Bize ulaşan tüm hastalardan ilk olarak bilgileri ve tüm sağlık raporları istenmekte ve süreç başlatılmaktadır. Raporlar, uzman hekimler tarafından incelenmekte ve hasta için en uygun tedavi planı hazırlanmaktadır.

Tedavi planı başladığında ulaşım ve konaklama süreçlerini organize etmekteyiz. Ayrıca, tüm tedavi süresince, tercümanlarımız ve hasta danışmanlarımız ücretsiz olarak kendilerine eşlik edeceklerdir.